Ścieżka nawigacji

Edukacja z ZUS - aktualności

Zapraszamy do udziału w quizie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

To będzie najbardziej życiowy quiz, jaki kiedykolwiek rozwiążesz w sieci, dlatego też taki będzie nosił tytuł. Powstał we współpracy twórców cyklicznych quizów na gazeta.pl i ekspertów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na portalu pojawi się w już w najbliższy czwartek, 14 stycznia. Będzie składał się z 10 pytań, z których każde będzie miało trzy możliwe warianty odpowiedzi. Zakres tematyczny quizu pokrywa się z zakresem tematycznym „Lekcji z ZUS”, stąd też ci, którzy przykładali się do zajęć prowadzonych w ramach tego projektu, nie powinni mieć problemu ze stuprocentową skutecznością w udzielaniu odpowiedzi.

Wszystkich chcących pogłębić wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych zapraszamy do edukacyjnego serwisu Gazety.pl, pod adres: www.edulandia.pl .

W marcu zaś na stronach ogólnopolskich Gazety Wyborczej i w serwisie wyborcza.biz rozpocznie się cykl edukacyjny „Co z naszą emeryturą”. Z kolei w kwietniu w dodatku metrocafe.pl zostaną zamieszczone wywiady z uczniami i nauczycielami o „Lekcjach z ZUS".