Ścieżka nawigacji

Aktualności

Polscy internauci lubią zus.pl

W grudniu 2012 r. strona internetowa http://www.zus.pl/ odnotowała w badaniu Megapanel PBI/Gemius obecność  ponad 530 tys. użytkowników. Wynik ten stawia Zakład na drugim miejscu w kategorii witryn "publicznych" tuż za Grupą Policja.pl. Wśród wyłonionych dwudziestu najbardziej popularnych witryn w tej kategorii, na dalszych pozycjach znalazły się strony internetowe między innymi: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Wojska Polskiego oraz Sejmu RP.

Warto dodać, że ZUS stale zwiększa jakość oraz ilość usług i informacji dostępnych przez Internet. W ubiegłym roku uruchomiona została Platforma Usług Elektronicznych, której głównym narzędziem jest portal internetowy. Niedawno Zakład udostępnił Portal Statystyczny ZUS - także on-line.
Badanie Megapanel PBI/Gemius jest najbardziej miarodajnym sondażem popularności witryn internetowych, tworzącym standard pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce. Prezentuje liczby i profil demograficzny a także sposób w jaki internauci korzystają z sieci. Co miesiąc badanie obejmuje kilka tysięcy witryn, a próba osób uczestniczących w badaniu wynosi około 15 tys. osób.